Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Otomatik Giyotin Cam Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Korkuluk, Fotosel Kapı, Konya Duşakabin

Zeybek Cam Balkon Firması olarak alüminyumu tavsiye ediyoruz. Alüminyum çok uzun ömürlüdür. Her iklim koşulunda tabiat şartlarına en dayanıklı malzeme alüminyumdur. Ağaçtan 43, PVC’den 23 kat daha sağlamdır. Alüminyum; rutubet tutmaz, şişmez, bozulmaz, çekmez, çatlamaz. Ultraviyole ışınlarına karşı koruyucu tedbirler gerektirmez, bakımı kolaydır hafiftir. Çeşitli alaşımlarla demir ve çelik kadar sağlam ve dayanıklı hale getirilebilen alüminyum, bu metallerin üçte biri ağırlığındadır sınırsızdır. Son derece fonksiyonel bir malzeme oluşu sınırsız sayı ve şekilde üretilmesini sağlar esnektir. Tasarım esnekliği sonsuzdur, dekoratiftir, kolay taşınabilir, her şekle girebilir, hayatın her alanında kullanılır. Tüm malzemelerle rekabet edebilecek güç ve sertlikte üretilebilir çevrecidir. Alüminyum üretimden tüketime çevrecidir; geri dönüşümlüdür, sağlıklıdır, doğaya ve ekonomiye katkı sağlar. Renklidir: alüminyum her zevke hitap eder ve istenilen her renge boyanabilir. Boya alüminyumun koruyucu direncini ve dayanıklılığını artırır. Yaygındır; alüminyumun kullanımı 1975 yılından bu yılına Avrupa’da kişi basına %85, Japonya’da %153 oranında artmıştır. Teknolojiktir; Tasit araçlarindan uzay mekiğine ambalajdan inşaata, trenden uçağa, karoserden dekorasyona, iletişimden isi yalıtımına ve daha birçok alanda alüminyum kullanılmaktadır. Çeşitli alüminyum doğrama işleri arasında alüminyum doğramanın avantaj ve dezavantajları, Alüminyum doğrama vitrinleri. Panjur asma tavan ve cephe giydirme, pencereler Kapılar küpeşte otomatik kapılar ısı yalıtımlı doğramalar sürgülü kapılar kepenkler mağaza vitrin alüminyum yapımında kullanılan alüminyum doğrama profilleri özeldirler.

Alüminyum küpeşte ve korkuluk sistemlerinde kullanılan profiller DIN ve TSE standartlarında üretilmektedir. Alüminyum estetiği ve korozyona dayanımı bu ürünün yeni ve eski yapılarda farklı mimari çözümlerde rahatlıkla kullanımına imkan sağlar.

Avantajları:

Isıtma ve soğutma giderlerinde %60 varan tasarruf.

Güneş perdelemesi ile binalarda mükemmel ışık kontrolü.

Tüm nitelikli camlarla uyum sağlama özelliği.

Mükemmel ses yalıtımı.

Kullanım kolaylığı ve ürün çeşitliliği.

Temizlik bakım onarım gerektirmeme özelliği.