Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Çelik Kapı, Konya Duşakabin

1) Yuvarlak bir balkonum var. Buraya katlanır cam balkon yaptırmak istiyorum. Sisteminiz buraya uygulanabilir mi?

  • Cam Balkon kapatma sistemlerimiz “açı bağımsız” sistemler olduğu için her türlü geometriye sahip balkonlara uygulanabilir.

2) Katlanır cam balkon sistemi yaptıktan sonra camları temizlemek zor mudur?

  • Sistem tüm camların açılıp toplanabilmesine imkan verdiği için, camlar açılıp tek tek temizlenebilir. dışarıya sarkmadan kolayca temizlik mümkündür.

3) Katlanır cam balkon sistemleri yağmur, su, sızdırır mı?

  • Katlanır cam balkon sistemleri tam olarak su sızdırmazlığı sağlamazlar. Fakat bizim özel sistemlerinde ise kendinden gölgeli profil dizaynı sayesinde sağlıklı yağmur suyu tahliyesi yapılarak suyun profilden içeri girmesi minimuma indirilmektedir. Piyasanın su yalıtım açısından en iddialı sistemi bizdedir.

4) Cam Balkon Sistemin hareketli mekanizmaları paslanırsa ne yapacağım?

  • Balkon camlama için paslanmazlık çok önemli bir konudur. Piyasada kullanılan sistemlerdeki rulmanlar, dış iklim şartları için değil “yağ” içinde çalışmak için tasarlanmışlardır. Dolayısıyla bu sistemler bir süre sonra paslanıp işlevsiz hale gelmektedirler. BİZİM CAM BALKON sistemlerinde ise rulmanlar “paslanmaz çelik” tir. Ayrıca sistemin tümünde kullanılan parçalar ( vidalar, taşıma parçaları v.b.) dış iklim şartlarına dayanıklıdır.

5) Camlar rüzgarda kırılır mı?

  • Tüm sistemlerimizde kullanılan tüm camlar “temperli cam”dır. Temperli camlar, yüzeysel darbelere ve rüzgara karşı dayanıklıdır.

6) Cafe işletmecisiyim. Mekanımı yazın açarak bahçesi ile birleştirmek istiyorum. Ancak iki bölüm arasında herhangi bir eşik olsun istemiyorum. Ne yapmalıyım?

  • Cam Balkon sistemlerimiz arasında cephe camlama için kullanılan Cafe ve Facade sistemleri herhangi bir eşik profili olmadan uygulanmaktadır. Dolayısıyla iki farklı bölümü istenildiği gibi birleştirme imkan tanımaktadır. Bu sistemlerimizin diğer adıda Askılı sistem, Boycam serisi..

7) Balkon camlama sistemi imara aykırı mıdır?

  • Bu sistemlerin uygulanması yerel yönetimlerin tasarrufundadır. Camlar arasında herhangi bir sabit kayıt olmadığından ve tüm camların toplanabilir olduğundan imar mevzuatına aykırı değildir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir