Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Çelik Kapı, Konya Duşakabin

KATLANIR CAM BALKON SİSTEMLERİ, ZEYBEK YAPI, KONYA

Katlanır cam balkon sistemleri hayatımızın büyük bölümünün geçtiği evlerin daha işlevsel kullanılması için düşünülmüştür. Aslında evimizin parçası olan balkonlarımızın sadece yazın kullanılan alan olması rahatsız edicidir. Sürme cam balkon kapama sistemimiz sayesinde binamızın dış görünüşü güzelleşmekte balkonlarımız atıl kalmaktan kurtulmakta evimiz soğuk ve sıcağa karşı tampon özelliği kazanmakta ve özellikle küçük çocuklarımızın emniyeti sağlanmaktadır. Kullanım alanı son derece geniştir. estetiğin ön planda tutulduğu kafeler, roof barlar, geniş zemin alanlarına sahip oteller vb. çeşitli mekanlarda uygulanabilmektedir. sürglü cam sistemlerinin balkonlardan sonra en çok uygulandığı yerler kafe ve teraslardır. magza vitrinleri camlama sayesinde kafe sahipleri mekanlarını genişleterek daha fazla müşteriye hitap edebilmekte, kayıtsız profil kullanarak iç ve dış mekanlarını bir bütün haline getirebilmektedirler. Teraslardaki kayar cam balkon sayesinde evlerimizdeki büyük, boş ve kullanılmayan atıl alanları değerlendirerek evimizi genişletmekte ve terasları kış bahçesi şeklinde kullanabilmekteyiz.

Zeybek Yapı, Cam Balkon, Camlı Balkon, Balkona Cam, Balkon Cam, Katlanır Cam Balkon Konya, Alüminyum Küpeşte, Alüminyum Doğrama, Fotoselli Otomatik Kapı, Ferforje, Otomatik Panjur, Konya

CAM BALKON NEDİR?

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…

Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanı sıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır. Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür.

Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir.

Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…)
Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar.Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır.

Zeybek Yapı, Cam Balkon, Camlı Balkon, Balkona Cam, Balkon Cam, Katlanır Cam Balkon Konya, Alüminyum Küpeşte, Alüminyum Doğrama, Fotoselli Otomatik Kapı, Ferforje, Otomatik Panjur, Konya

CAM BALKON SİSTEMİN AJANTAJLARI

• Binanızın mimari yapısını bozmadığından imar mevzuatına aykırı değildir
• Darbeye dayanıklı temperli cam kullanıldığından kırılma halinde tehlike oluşmaz
• Uv duyarlı özel cam contası ile ısı,ses ve su izolasyonu sağlar
• Köşe dönüş aparatları sayesinde kolay imalat ve montaj imkanı sağlar
• Kış bahçesi, vitrin camları , hertürlü balkon çeşitlerinde kullanılabilir.
• Eşiksiz sistemlerimiz ile cafe ve restaurantlarda estedik bir görünüşle kullanılmaktadır.
• Manzara ve görüntüde kayıp oluşturmuyor
• Panoramik görünüm keyfi sunuyor
• Binanın yapısında değişikliğe neden olmuyor
• Balkonunuzdan yıl boyunca dört mevsim faydalanılmasını sağlıyor
• Camlar sağa sola veya her iki yönde toparlanarak açılabiliyor
• Mimari etkileyicilik sağlıyor
• Temizliği, bakımı kolay ve pratik
• Olağandışı etkilerle camın kırılması durumunda ise, küçük parçalara ayrılarak çevreye zarar vermiyor.
• Yağmur, kar ve rüzgar gibi dış etkenlerden koruyor.

CAM BALKON TEKNİK ÖZELLİKLER

Cam kalınlığı 10 mm kanat genişliği 600 – 900 mm kanal yüksekliği 1000 – 3000 mm cam ağırlık: 25 kg/m² deslekli çift sestkur alyan başlık alüminyum baskı takozları. camları tutmasını sağlayan bakteri ve koku üretmeyen özel kimyasal yapıştırıcı. cam tutucu profile sonradan takılan ve sonradan gerekli ayarların yapılabilmesini sağlayan pratik kapak profili. cam kanatların alt ve üstünde boşluklar iki sıra fırça ile kapatıldığından diğer balkon cam sistemlerinden daha az geçirgenliği vardır. üst rayda ve alt rayda çift taraf (arka ve önde) film tabakalı kıl fitil – 5,5*8. cam ara contaları şeffaf plastik, kırılmaz, sararmaz, büyük H şekinde olup çift taraflı kapama imkanı ve izolasyon sağlar. askılı ve makaslı sistemde profillerin kenar bitim kapakları. mevcut eşikli (alt profilli) malzeme kullanarak sistemi eşiksiz hale getiren kilit sistemi. 3,5 cm yükseklikte yağmur suyu tahliyesine uygun estetik zarif alt ray profilleri. genişlikle opsiyonel geniş dikme profili ( 19 mm ± ayarlama olanağı) Zeybek Yapının ürettiği alt ve üst kilitler kullanım kolaylığı getirmektedir. güvenlik kilidi. anahtarlı. dış mekana karşı. bu sayede hırsızlık olaylarına karşı maksimum koruma sağlar çocuk kilidi. anahtarlı İç mekanda istenildiğinde çocukların sistemi açmasına olanak vermez. hırsızlık olaylarına karşı ekstra koruma sağlar.

Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.
Katlanır cam sistemi altta ve üstte kayıt olup estetik ve konforu bir arada sunan modern bir sistemdir. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi şekilde cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi, mekanlardan yararlanılması sağlanır.
Cam yüksekliği : 2000 mm kadar 8 mm 2000 mm ve üstü 10 mm tempered cam kullanılır.
Cam eni : Kapatılacak yere göre eşit olarak ölçülendirilmektedir.
Profil : Et kalınlığı 3 mm olup elektrostatik toz fırın boyada istenilen renkte boyanmaktadır.
Çalışan aksam : Her kanatta iki rulmanlı dört tekerlek, bulunmaktadır. Teker sistemi paslanmaya karşı pirinçtendir.
Yalıtım : Cam aralarında şeffaf fitil, profil aralarında, alt ve üst bazalar arasında 1000’lik kıl fitiller kullanılmaktadır.Profilerin kenarlarında su girmemesi için çıkıntılar(damlacıklar) vardır. Sistemin çevresi antibakteriyel silikonla izole edilip dışarıdan gelebilecek yoğun yağmur toz rüzgar vs. gibi etkenler bu sayede engellenmiş olur.
Kilit mekanizması : Alt ve üst olmak üzere açılım yerlerinden uygulanır.
Garanti : Sistem ve sistem içerisinde kullanılan tüm ekipmanlar 5 yıl garantilidir.

Zeybek Yapı, Cam Balkon, Camlı Balkon, Balkona Cam, Balkon Cam, Katlanır Cam Balkon Konya, Alüminyum Küpeşte, Alüminyum Doğrama, Fotoselli Otomatik Kapı, Ferforje, Otomatik Panjur, Konya

CAFELER İÇİN CAMBALKON

Cafeler Mekan girişinde genelde üsten askılı ( eşiksiz ) katlanır cam balkon sistemi kullanmakta veya eşiksiz sürme cam serisi kullanmaktadır. Ama en mantıklısı ve en kullanışlısı 1. kanatı hidrolik cam kapılı olan tam profesyonel 10 mm. tempereli camlara sahip max 4.00 metreye yüksekliğe kadar cam taşıya bilen üsten askılı boy cam serisidir. yine cafe, restoranlarda masaların konulduğu cam oda şeklinde adlandırılan kış bahçelerinin etrafıda tam pro. seri su geçirmez, paslanmaz tekerlek, çift taraflı H fitillerle yalıtım yapılmış katlanır cam sistemleri ile kapanması gerekmektedir. İş yeri cafe, restoranlara özel dekoratif cam balkon, dekoratif alüminyum doğrama, dekoratif cam kapı sistemleri üretmekteyiz size özel sistemlerimiz için irtibata geçebilirsiniz.

Üsten Askılı boy cam serisinde altta hiç bir eşik, profil vs. yoktur. camlarının tamamı açıldığı zaman zeminde hiç bir farklı görüntü yoktur. sistemin tamamı üstten taşımalı olup 1. kanatı hidrolikli cam kapı şeklindedir. Buda kışın yağışlı havalarda tüm camlar kapalı iken mekana rahat giriş çıkış yapmak için en ideal bir sistemdir.

Zeybek Yapı, Cam Balkon, Camlı Balkon, Balkona Cam, Balkon Cam, Katlanır Cam Balkon Konya, Alüminyum Küpeşte, Alüminyum Doğrama, Fotoselli Otomatik Kapı, Ferforje, Otomatik Panjur, Konya

TOPLU KONUTLAR İÇİN CAMBALKON

Toplu konutlar için özel cam balkon serilerimiz mevcuttur. Unutmayın toplu işlerde birinci şart güvenilirlik sonra fiyattır. Tüm sistem ve ekipmanlar kendi mamülümüz olduğundan ve Türkiye genelindeki tüm bayiler ve şubelerimizi baz alırsak fiyat ve servis konusunda en ideal firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

TERAS KAPATMA SİSTEMLERİ

Teras zemininden gelen yağmur ve kar suları dairenize mi giriyor?
Yazın güneşli bir günde terasınızda oturabiliyor musunuz?
Kışın karın yağışını terasınızda çayınızı yudumlayarak izleyebiliyor musunuz?
İlkbaharın gelmesiyle çatınızın sorunları ekonomik ve psikolojik olarak sizi uğraştırıyor mu?
Eğer sizin de bu tür sorularınız varsa bizimle tanışın.
Çatı kaplamada tecrübe, kalite ve müşteri memnuniyetini bir arada yaşayın.

TERAS KAPAMA

Teras kapamanın ana nedenlerinden birisi teras üzerine kışın yağan yağmur ve karın meydana gelen don olaylarıyla birlikte seramik ve derzlerde zarara yol açmasıdır. Buzlar eridiği anda terastan akan sular çatlaklardan konut içerisine girmektedir.

Bu olay evinizde sürekli bakım gerektirmekte, zemin kaplamaları ve duvar boyalarının yenilenmesi ve benzeri masrafları da beraberinde getirebilmektedir.

Teras kapatma bu sorunları sona erdirecektir. Teras kapatmanın bir diğer nedeni ise ısı kaybını önlemesidir. Zira daire üzerinin kapalı olması ve terasın çatı görevi görmesi ısıda ciddi bir tasarruf sağlayabilir.

ŞINGIL ÇATILI KIŞ BAHÇELERİ

Şıngıl çatılı kış bahçesi sistemleri son derece modern sağlıklı ve fiyat olarak da uygun bir kış bahçesi modelidir. çatı üzerinde kullanılacak olan şıngılın renk seçimi, etraftaki katlanır cam balkon sistemlerindeki profil renk seçimi, çeliklerin gizlenmesi açık olanlarında epoksi boya ile pasa karşı güçlendirilmesi ile bütünleşen kış bahçeleridir.

Açılır tavan Çatılı kış bahçeleri: Açılabilir çatılı kış bahçeleri son derece modern ve kullanışlı bir sistemdir. Etraftaki katlanır camlarla beraber mekanın yazın sıcak havalarda veya sigara yasağı durumunda %100 açık konuma getirilmesini sağlayan bir sistemdir. Kışın soğuk havalarda da %100 kapalı bir şeffaf ortamda mekan sahibi olabilirsiniz. Açılır çatı sistemlerinde Manuel veya Uzaktan kumandalı sistem seçebilirsiniz.

AÇILIR ÇATI SİSTEMİNİN ÇALIŞMA ŞEKLİ

Güneş kontrol camlı – cam Çatılı kış bahçeleri: Güneş kırıcı cam çatılı kış bahçesi sistemlerimizin oluşturduğu kış bahçeleri, modern, kullanışlı, havadar bir ortam sağlar. Çatı camları güneş kırıcı olup alt tarafta sera etkisi yaratmaz, etrafındaki katlanır cam sistemleri de yine şeffaf olduğundan tavan ve etraf bir bütün olarak birleşir ve şeffaflığın verdiği o ferahlık ile kış bahçeleriniz evinizin en güzel köşesi olacaktır. Referanslarımız ve Fiyat, Proje hakkında için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Katlanır cam sistemlerinin taşıyıcı ve bağlayıcı profillerinin tamamı Alüminyum olmalıdır. Tabi ki bunlarda Elektro statik fırın boyada boyatılmalıdır.

RULMAN VE TEKERLEK GÖDESİ

Rulman, millerin istenen yöndeki hareketlerine yardımcı olan, istenmeyen yönlerdeki hareketlerini de engelleyen dönen elemanlardır. Rulmanlar havada asılı kalamayacak makina parçalarını yataklayarak, onlara gelen yükleri, nihayetinde döşemeye transfer eden makine elemanlarıdır. Rulmanlar son derece hassas makine elemanlarıdır, kullanıcıların hatalarını telafi etmek gibi bir görevleri yoktur. Bu yüzden rulmanın ham maddesinin, yapan firmanın ve garanti şartlarının yani rulman seçimini çok dikkatli yapılması gerekmektedir. Bizde bu önemli parçayı en kaliteli şekilde tedarik edip sistemlerimizde de uygulamaktayız… Tekerlek gövdemizde paslanmaz çelik olup özel plastik ile giydirilmektedir.

PLASTİK AKSESUARLAR, KAPAKLAR

Sınıf plastikten olması gerekmektedir. darbe sonucu kırılma, aşınma olmamalıdır.

Kıl Fitil: Kıl Fitiller Cam bazalarının altında veya Taşıyıcı kasanın bütününde çift taraflı olarak uygulanır. Bunların 800 lük- 1000lik lineır marka dökülmez, dağılmaz olması gerekiyor bizde bu standartlara uygun ürünleri bayilerimiz için tedarik ediyor ve kendi sistemlerimizde de kullanmaktayız.

Şeffaf Fitiller: 10 mm. veya 8 mm. olarak 5 yıl sararmama garantisi olan şeffaf contalar kullanılmalıdır. Bizde bayilerimiz için bu ürünü tedarik edip ve kendi sistemlerimizde de bunu kullanıyoruz.

Toz Boya: Tüm Alüminyum profiller Elektro statik fırın boyadan geçer… Elektro statik fırın boyalı profiller, çizilmeye, yıpranmaya, kabarıp dökülmeye karşın çok dayanıklı ve bir otomobil boyası gibi pırıl pırıl parlamaktadır. Bu önemli işide yine kendi bünyemizde olan toz fırın boya tesisimizde tüm bayilerimiz ve şubelerimiz için gerçekleştiriyoruz. kataloğunda olan tüm renkler stoklarımızda mevcuttur.

CAM YAPIŞTIRICILARI VE MONTAJ SİLİKONLARI (İZOLASYON)

cam yapıştırıcıları imalat esnasında özel bir kimyasal yapıştırıcı ile yapılır buda alüminyumla camın bütünleşmesine yıllar geçse de ayrılmamasına neden olur.. montaj Silikonlarımız ise dış cephe silikonu olup son derece dayanıklı ve sağlıklıdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir