Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Çelik Kapı, Konya Duşakabin

Cam balkon kapatma sistemleri evinizde estetik ve fonksiyonel bir balkon yaratmanın en modern yoludur. Camların katlanarak aynı noktaya toplanabilme özelliği nedeni ile mevsimsel değişikliklere en iyi cevap verebilen bir sistemdir. Bu sayede güzel hava şartlarında açık tutularak hiç kapatılmamış gibi mekanlardan yararlanılması sağlanır. Rüzgar, yağmur, kar, toz, vb. olumsuz hava koşullarında dış etkilerden koruma sağlar…Cam balkon kapatma sistemleri estetik bütünlüğü ve fonksiyonelliği mükemmel şekilde birleştirir. Yapıya ve zevklerinize uygun renk seçenekleri sunmasının yanısıra, son derece kullanışlı ve dayanıklıdır .Sistemde kullanılan alüminyum profillerin boyası elektrostatik toz fırın boya olup, deformasyona dayanıklı ve uzun ömürlüdür. Cam balkon kapatma sistemlerinde kullanılan tüm camlar temperli (securit) cam olup darbe dayanımı maksimuma çıkartılmış ve dolayısı ile kırılma riski en düşük seviyeye indirgenmiştir. Sistemde kullanılan camlarda istenildiği taktirde renkli cam alternatiflerimiz mevcuttur. (füme, bronz, yeşil, refekte vb…) Ayrıca Cama istenen desen, resim fon veya logo baskıları uygulanabilir, güvenlik ve değişik amaçlara yönelik Film çekilebilir. Clearex (leke tutmaz cam yüzey) uygulaması yapılabilir.

Cam balkon kapatma sistemleri geniş renk seçeneği ve ürün yelpazesi kullanıcılara her türlü ortamı kapama olanakları sağlar. Alüminyum kısımlarda toplam 256 çeşit renk alternatifi sunulmaktadır

Katlanır Cam Balkon Tamamen Şeffaf… Canlanmayı Ve Cam Olmayı Bekleyen Tüm Mekanlar İçin En İdeal Kapama İşlemidir. İşte Bunun Adı Cam Balkon’dur. Bizde Cam Balkon’uz.

Cam Balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve işyerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı; alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir. Bu özel sistemleri alman teknolojisinden ödün vermeden Türkiye ile tanıştıran firmayız. Çok özel sistem ve Fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. CAMBALKON kapatma sistemlerini tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir ek yapılmamışcasına kullanma özgürlüğü tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz, koku vb. diğer etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalıtımı sağlamaktadır.

Konay Metal, Cam Balkon, Camlı Balkon, Balkona Cam, Balkon Cam, Katlanır Cam Balkon Konya, Alüminyum Küpeşte, Alüminyum Doğrama, Fotoselli Otomatik Kapı, Ferforje, Otomatik Panjur, Konya

Katlanır Cam Balkon kapama sistemlerimiz çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapı sayesinde kullanımı koyladır. Değişik biçim ve amaçlarda kullanılabilir. Tam olarak kapatılıp açılacağı gibi cam panellerin bir yada birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da verir.

Cam Balkon Kapama sistemlerini 1998 yılında avrupadan Türkiye’ye getirdiğimizden beri kaliteden hiç ödün vermedik. Alman teknolojisinde ne gördüysek aynısını Türkiye’de uyguladık ve uygulamaya devam etmekteyiz. Tabi ki de bizden sonra bir çok firma pazara girmiş ve kopya ürünlerle cam balkon kapama sistemlerinin kalitesini düşürmüştür. Bu nedenle CAMBALKON kapama sistemlerinin m2 fiyatı çok esnektir. Ürün alırken dikkat etmeniz gerekenlerin başında ürün kalitesini ön planda tutup fiyatı 2. plana almaktır. Cam Balkon kapatma ve vitrin sistemleri ev ve işyerlerinizin dış çevre ile buluşmasını sağlayan balkon, teras, vitrin ve diğer özel alanların ayrılması için uygulanan tüm detay ve uygulama sorunları ortadan kaldıran, kullanıldığı; alanlara heyecan veren pratik ve özel bir sistemdir. Bu özel sistemleri alman teknolojisinden ödün vermeden Türkiye ile tanıştıran firmayız. Çok özel sistem ve Fiyatlarla Türkiye’nin her yerinde hizmet vermekteyiz. CAMBALKON kapatma sistemlerini tamamen açtığınızda balkonunuzu hiç bir ek yapılmamışçasına kullanma özgürlüğü tam olarak kapatıldığında ise ısı, rüzgar, ses, toz, koku vb. diğer etkenleri önemli ölçüde engelleyerek yalıtımı sağlamaktadır.

Katlanır Cam Balkon kapama sistemlerimiz çok amaçlı kullanımlar için tasarlanmış bir sistemler bütünüdür. Mekanizmalardaki kayar hareketli yapı sayesinde kullanımı koyladır. Değişik biçim ve amaçlarda kullanılabilir. Tam olarak kapatılıp açılacağı gibi cam panellerin bir yada birkaçını pencere gibi açıp havalandırma amaçlı kullanabilme imkanı da verir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir