Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Otomatik Giyotin Cam Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Korkuluk, Fotosel Kapı, Konya Duşakabin

DUŞ TEKNESİ

KUVETLER

ROYAL SERİSİ

NOKTA MENTEŞELİ

6 MM SERİSİ

BOY MENTEŞELİ

POLİSTREN

Üstten Askılı Duşakabin

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı üstten askılı duşa kabin modelleri; 304 kalite paslanmaz sürgü rayı 10 x 18 yan U profil ve parlak krom kaplama model aparatlarıyla 8 mm temperli cam kombinasyonu. Alt aksta sürgü kanat camı klavuz içinde hareketle hijyen ve güvenlik hususunu ön planda tutar. İki duvar arası ön cephe, yan panel kurulumuna uyumlu model aparat ve mıknatıslı fitil. Köşe kullanımında klavuz detayları. Oval kullanımda incelik ve sade bir görünüm. Standart sürgü sistem kullanılan modellere oranla en fazla giriş imkanı tanımlayan Creative Serisi.

Üstten Askılı Duşakabin Sürgü Rayı

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı üstten askılı duşa kabin sürgü rayı modelleri; Kaplama yöntemi ile uygulanan üstten askılı duşakabin sistemlerindeki sürgü raylarında. Duşa kabin tekerlekleri sürgü rayı üzerinde hareketle sürtünmeden kaynaklı. Aşınma bozulma ve hatta kaplamalarda atma gibi istenmeyen durumlar söz konusu olabilmektedir. Banyolar her an rutubet ve neme maruz kaldığı için. Belki kısa dönemde değil ama uzun vadede bozulmalara yol açabiliyor. Kaliteyi ön planda tutmak her zaman hakkınız.

Zeybek Yapı Duş Sistemleri üstten askılı duşakabin modellerinde özellikle sürgü rayını 304 kalite paslanmaz çelik kullanır.

Paslanmaz çelik polisaj yapılarak parlatılır. Polisaj uygulaması paslanmaz çeliğin özünü dışa çıkarmaktır. Herhangi bir kaplama yapılmadan paslanmaz çelik işlenerek ham hali, orjinal parlaklığa dönüştürülür.

2 Sabit iki Hareketli Duşakabin

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
2 Sabit iki Hareketli Duşakabin modelleri; 2 Sabit iki Hareketli Duşakabin, en az 150 cm ila 220 cm aralığındaki banyo ölçülerinde duvardan duvara duşakabin uygulaması için kullanılan model tasarımı. Sağda ve solda birer sabit cam ortada iki adet camın sağa ve sola hareket etmesiyle sürgülü sistem cam duşakabin bileşeni. Yükseklik ölçüleri belli standartlarda olduğu gibi istenilen ölçülerde üretimi yapılabilen. 2 Sabit iki Hareketli Duşakabin model Creative M3 serisi diye geçiyor. Genel itibari ile 8 mm temperli camlar kullanılan Creative serisi 304 kalite paslanmaz çelik olarak sunuluyor. Parlak nikel kaplama küçük aparatlarıyla batarya parlaklığında bir görünüm elde edilen modelde daha çok şeffaf cam tercih ediliyor.

2 Sabit iki Hareketli Duşakabin Sürgülü

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
2 Sabit iki Hareketli Duşakabin sürgülü modelleri; İstenilen renk desen uygulanabilen uygulamada isteğe bağlı olarak Clear shield uygulaması da yapılmaktadır. Clear shield uygulaması cam yüzey koruyucu diye adlandırılır. Ki; bu uygulama camlara iç yüzeyden yapılmaktadır. Camlarda oluşan kireç lekelenmelerinin önüne geçebilmek için yapılan bu uygulamada. Kullanım sıklığına göre takribi bir ila birbuçuk yıl kadar bir ömür sunuyor.

İki Duvar Arası Duşakabin

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
İki duvar arası Duşakabin modelleri; İki duvar arası duşakabin modelleri Seramik zemin üzeri kullanıma uygun olduğu gibi. Duş teknesi küvet jakuzi gibi ya da mermer veya granit set üstü kullanım için de kullanılabilir. Paslanmaz çelik serisinden 8 mm temperli cam Creative M3 modeli. Şeffaf duşakabin saydam cam kullanımı banyo alanındaki iç derinliği korumaya yardımcı olurken. Paslanmaz çelik kullanımı modern görünümüyle fonksiyonel kullanım için idealdir. Temizlik ve hijyene dikkat edenleri tercihi. İki duvar arası duşakabinler ölçüsüne göre bir sabit bir hareketli. Ya da iki sabit iki hareket kanatlı gibi modellere ayrılır.

Menteşeli İki Duvar Arası Duşakabin

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
Menteşeli iki duvar arası Duşakabin modelleri; Menteşe odaklı iki duvara arası modellerde alan tasarrufuna uygun iki sabit tek kapı. Ya da iki sabit iki kapı veya tek sabit tek kapı gibi model seçenekleri vardır. İki duvar arası duşakabin modelleri standart ölçülerde üretildiği gibi bazı ölçeklerde stok da bulundurulmaktadır. Özel ölçü üretimi yapılabilen modeller genelde duş kapıları olmakla beraber. Sürgülü sistem en ve boy olarak da istenilen ölçüde imalat mümkün olup. Konuyla alakalı dekorasyon öncesi ön araştırma yapmanız her hususta faydanıza olacaktır.

Kayar Duşakabin Kapıları

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
Kayar duşa kabin kapı modelleri; Sürgülü kapı ile oluşturulan duş bölümleri, alan üzerinde tasarruf sağlar ve klostrofobik olanlar için iyi bir tercihtir. İşte size onları banyonuza dahil edebilmenin birkaç güzel ve verimli yolu. Çağdaş banyo temaları ile sorunsuz uyum sağlayan muhteşem ve zarif duş alanlarıdır. Bir tarafı cam duvar ile birlikte sürgülü cam kapı kasası her zaman duş alanının, banyonun geri kalanı ile bağlı kalmasını sağlar. Aynı zamanda güzel bir şekilde değerlendirildiğinden, banyonun bu köşesi ihmal edilmemiş olur.
Çerçevesiz cam duş kapıları harika görünüyor olsa da, onlar herkes için kullanışlı değildir. Banyonuzun boyutları ve temasına bağlı olarak, cam duş kapıları çok iyi bir çözüm olabilir. Kullanım kolaylığı olan, çok yönlü ve özel tasarımlı sürgülü cam duş kapıları, tasarruf isteyen küçük banyolar için idealdir.

Köşe Girişli Cam Duşakabin

Zeybek Yapı Duşa Kabin Sistemleri olarak Konya’da profesyonel, şık kullanışlı duşa kabin sistemleri üretimi yapıyoruz. Yaptığımı
Köşe Girişli Cam duşa kabin modelleri; Köşe girişli cam duşa kabin çalışması. 8 mm şeffaf temper camlı cam duşa kabin. Creative serisi; Onu dayanıklı kılan paslanmaz çelik mekanizmalarıyla 6 & 8 temperli cam yapısı. Gerçek gümüş parlaklığı yakalayan 304 kalite normlarındaki çelik mekanizmalarıyla günümüz banyo mimarisinde o bir yenilikçi. Creative K-2 Serisi, 8mm sabit camları 8 mm hareketli kanat camlarıyla h=200 cm boyuyla hemzemin duşlarda standart ölçüyü yakalar. Ürün bunun üzerinde 210 cm boy oranına kadar da çalışmaktadır. Eşkenar ölçülerde hazırlanabilir. Ya da eşkenar olmayan farklı ölçülerde üretim yapılabilir. 304 kalite paslanmaz çeliğin yıllar boyu kullanabileceğiniz kalitesi, pirinç üzeri nikel kaplama elemanlarıyla banyonuzun formunu koruyun.

Köşe Girişli Cam Duşakabin Modelleri

Genel banyolarda olduğu gibi ebeveyn banyolarda bile tercih edilen model. Ya da giriş alanı farklı bir yönden tanımlamıyorsa, Duş alanı sağında solunda lavabo klozet banyo dolabı vb. gibi materyaller sebebiyle. Sağdan soldan giriş imkanı olmayan duş alanlarına köşe noktasından giriş tanımlanabilen alanlarda kullanıma uygundur. Model seçiminde banyonuz planına göre kullanıma en uygun modeli seçmelisiniz. Bu seçim size hem kendiniz çocuklarınız ya da misafirleriniz açısından kolaylık sağlayacaktır. Bu hususta dikakt etmeniz gereken en önemli etken duş içi ferahlığı olduğu kadar. Duşa giriş alan genişliği de olmalıdır.

Köşe Girişli Duşakabinler Hemzemin

Teknesiz duş kullanımlarda duş zemini izolasyonu yapılmalı, zaman içerisinde duş başlığından düşen su damlacıkları derz aralıklarını çürüttüğünden. Alt katlara su sızmanın önüne geçilmelidir. Bu husus dekorasyon çalışması yapan firma ile görüşülüp nihayete bağlanmalıdır. Aksi halde çalışmanız ilk etapta güzel görünüp kullanışlı olabilir. Lakin sonraki dönemlerde bu durum çin işkencesine dönüşmesin. Hemzemin duşakabin kullanımıyla ilgili Teknesiz Duşakabin sayfamızda bilgi edinebilirsiniz.

Köşe girişli Sürgülü Duşakabin

Mevcut modelde köşeden sürgülü köşe giriş duşakabin çalışmasını inceliyorsunuz. Bu uygulama haricinde banyo konumuna göre menteşeli duş kapıları da çalışabilinir. Model seçimiyle ilgili gerek mimarınız, dekorasyon firması çalışanlarınız ya da bizimle irtibata geçebilir. Bu bahisle dekorasyona başlamadan, en uygun modeli belirlemeniz kesinlikle faydanıza olacaktır. Konsept banyo mimarisine uygun ürünler sunan Zeybek Yapı Duşa Kabin Duşakabin butik atölyesi, her modelde standart ölçüler yanında özel ölçü çalışma yeteneğiyle de istenilen tasarıma çözüm olabilmektedir.