Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Otomatik Giyotin Cam Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Korkuluk, Fotosel Kapı, Konya Duşakabin

Eski usul sistemlerin yerine daha kullanışlı, daha estetik ve daha nitelikli ürünler sunan firmamız en kaliteli otomatik kapısistemlerini en uygun fiyata sizlerle buluşturuyor. Kalitede ve yenilikte iddialı olan ve rakip tanımayan firmamız ürünlerine yenilerini eklemek, yeni teknolojiler kullanarak dünyanın en iyi sistemlerini sunmak için çalışmakta ve piyasadaki en iyi firma olmayı sürdürüyor.

Otomatik Kapı Sistemlerimiz

Firma olarak hiçbir zaman elimizdeki ile yetinmiyoruz. Yenilikçi bir çalışma prensibimiz var dünyanın her yerinde gerçekleşen buluşların ürünlerimize nasıl entegre edilebileceğini araştırıyoruz.

Yenilikçi yaklaşımımız ile geliştirdiğimiz otomatik kapı sistemlerimiz ekonomik fiyatları ve kalitesiyle göz dolduruyor. Sorun değil, çözüm odaklı çalıştığımız için ve ürünlerimizin arkasında olduğumuz için montajdan sonra da karşılaşabileceğiniz her türlü sorunda teknik destek ve yardım sağlıyoruz.

Otomatik Kapı Kullanım Alanları

Kalabalık gruplar tarafından sürekli girilen ve çıkılan binalarda tercih edilen otomatik kapı sistemleri sahip olduğu avantajlar ve kolay kullanımı sayesinde çok talep edilen bir ürün çeşidimizdir.

Hastane, kamu kuruluşları, şirketler, eczaneler, mağaza ve dükkanlar, alışveriş merkezleri gibi yoğun kullanılan binaların giriş kapılarında tercih edilen otomatik kapılarımız;

· Kullanım kolaylığı sağlar.

· Hijyeniktir; dokunmak zorunda kalınmaz.

· Temizliği ve bakımı kolaydır.

· Isı tasarrufu sağlar; kışın binanın sıcaklığını, yazı ise serinliğini korur.

· Binanın dışından girebilecek toz ve kirleri engeller.

· Kazalara karşı güvenlik tedbirleri göz önünde bulundurularak üretilmiştir. Kapılar arasına sıkışma gibi olumsuzluklar yaratmaz.

· Sürekli bakım ve onarım gerektirmez, ihtiyaç duyulan her zaman teknik yardım sağlayan ekiplerimiz tarafından müdahale edilir.