Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Otomatik Giyotin Cam Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Korkuluk, Fotosel Kapı, Konya Duşakabin
Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Otomatik Giyotin Cam Sistemleri, Alüminyum Doğrama ve Korkuluk, Fotosel Kapı, Konya Duşakabin

Teknik Özellikler

4+22+4 mm temperli ısı cam

Isı camlı cam balkonda tek fark çift cam ısı camlı olmasıdır. Yani ısı camlı cam balkonlar pvc de kullanılan çift camlar gibidir ve temperlidir. Çift rulmanlı metal gövdeli paslanmaz özellikli tekerlek sistemi: Cam balkon sistemimizde kullanılan tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir. Metal gövdenin dış kısmı alüminyum kaplamadır ve paslanma yapmaz.
camların arası alüminyum fitilli.

Alüminyum fitillerin arası kıl ( keçe) fitilli

Katlanır sistemimizde camların arasında alüminyum fitil kullanılır. Bu alüminyum fitillerin arasında 3 kanallı kıl fitil geçer. Bu sayede toz, Rüzgar sesi, ve soğuğa karşı direençli olur.

Yağmur oluk sistemli

Katlanır cam balkon sistemimizde yağmur ve kar sularına karşı yağmur oluk sistemi kullanılıyor. Bu yağmur tahliye oluk sistemi sayesinde balkonuna su girmesi neredeyse imkansız hale geliyor.

3 mm alüminyum et kalınlığı

Katlanır cam balkon sistemimizde kullanılan alüminyum kasanın et kalınlığı 3 mm ila 3.22 mm kalınlığındadır. Piyasadaki en kalın malzemeler arasında yer alır. Yalıtım için silikonize mastik uygulaması yapılmaktadır: Biz Zeybek Cam Balkon olarak imalatını yaptığımız tüm katlanır cam sistemlerinde balkonun hem iç tarafından hemde dış tarafından silikon mastik uygulaması yapıyoruz.

Dayanıklı kilit aksamı

Sistemimizde kullanılan tüm aksesuarlar plastik polyemit kaplamalı olup; Kırılma yada renk solması yapmamaktadır.

Cam stoplama özellikli

havalandırmak için camın bir yada birkaç tanesini sabit tutar) özellikle yaz aylarında mutfak balkonunuzda yemek kokusunu gidermek mutfağı havalandırmak için tek bir cam kanadını açıp sabitliyebilirsiniz. rüzgarda sağa sola hareket etmez.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Kaç günde teslim ediyorsunuz

kışın alınan ölçüleri 13 günde teslim ediyoruz yaz aylarında yoğunluk olduğu için alınan ölçüleri 20 günde teslim ediyoruz. Acele etmeyin acele yapılan işler temiz çıkmaz ustalar işi yetişmek için gözden püf noktaları kaçırabilir.

Nasıl bir malzeme kullanıyoruz

malzemeden kaçmıyoruz . bizim Zeybek Cam Balkon olarak kullandığımız katlanır cam balkon markaları tasaş ve saray markalarıdır. Her iki markada aynı özelliklere sahiptir. Yukarıda kullanılan malzemenin tüm özellikleri yazılıdır. orda yazanın ne eksiği nede fazlası vardır.

Yağmur geçirir mi

Buna kesin olarak geçirmez diyemeyiz fakat % 90 müşterilerin balkonuna su girmiyor. Kullanılan alüminyumlarda yağmuru engelleyici oluk ve tırnak sistemi bulunuyor bu özellik içeriye su girmesini engelliyor. Ayrıca silikonize mastik uygulamasını hem iç hem dış taraftan yapıyoruz. Bu sayede % 90 a varan bi su geçirmezlik garantisi veriyoruz. Tabiki su alırsa derhal müdahale ediyoruz.

Tekerler çift rulmanlı ve metal gövdelidir. Sistemde kullanılan tekerler kolay kolay paslanmaz ve kırılmaz şimdiye kadar hiç bir müşterimiz bizi bu konuda aramadı.

Soğuk geçirir mi

Hangi duruma ve neye kıyasla geçrir mi diye soralım. pvc takılsa da soğuk geçirir sonuçta. Ama katlanır cam balkonlar pvc nin yerini tutamaz çünkü alüminyum bir malzeme ve soğuğu en iyi derecede iletiyor. Ama buna rağmen balkonlarınız serin oluyor rahatça meyve ve sebzeler durabiliyor kombiniz donmuyor hatta sigara ve çay dahi içebilirsiniz.

Su sızdırmazlık ve soğuklara karşı önlem

katlanır cam balkon sistemleri muhteşem bir profil yapısına sahiptir.3.2 mm kalınlıkda ve tırnaklı profilleri sayesinde cam balkon takılan mekanın içine su girmesi neredeyse imkansız.Ayrıca hem kasadan hem bazadan kıl fitiller ile yalıtım olanağı mevcuttur bu sayede rüzgar sesi ve soğuklara karşı da dirençlidir