Konya Cam Balkon, Konya Katlanır Cam Balkon, Konya Cam Balkon m2 Fiyatları, Konya Çelik Kapı, Konya Duşakabin
Zeybek Yapı Yapı Sistemleri 2000 yılında faaliyete başlamıştır. Firmamız 19 yıllık süre içerisinde binlerce müşteriye hizmet vermiştir.Geçmişten bugüne biriktirdiği deneyimle günümüz teknolojisini yakalamıştır.
Her geçen gün ürün yelpazesini genişleten Zeybek Yapı Yapı Sistemleri ihtiyaçları doğrultusunda Cam Balkon, Çelik Kapı, Duşa Kabin yaparak yüksek kalite ve uygun fiyatla sizlere farklı seçenekler sunmaktadır.
Zeybek Yapı, kalite kadar estetiğinde önemli olduğunu bilen, ürün ve hizmette kaliteden ödün vermeyen Zeybek Yapı Yapı Sistemleri zengin ürün çeşitleriyle, birbirinden farklı model ve ürünlerle, sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.
Zeybek Yapı, müşteri memnuniyetini hizmet ve kaliteyi ilke edinen firmamız, imalat süresince TSE belgeli malzemeler kullanmaktadır. Müşteri ilişkilerinin “satışa kadar” değil, özellikle “satıştan sonra” başladığını bilen, herhangi bir teknik aksaklık durumunda müşterinin yanında olabilen bir anlayışın temsilcisi olan firmamız 11 yıldır bizlere referans olan siz müşterilerimizle güvenirliğini kanıtlamıştır.

TOPLAM KALİTE ANLAYIŞIMIZ

Ürünün en uygun maliyeti ile en yüksek kalite olması ve satış sonrası hizmetin son kullanıcılara kısa sürede müşterilerimize ulaşmasıdır.

DEĞERLERİMİZ

Hızlı hizmet anlayışı ve esnek yapımızla kusursuz müşteri menuniyeti. Ürün ve hizmetlerimizin kelitesinin ve markalarımızın güvenilir imajını korunması. Çalışmalarımızla, bayilerimizle ve rakiplerimizle ilişkilerimizde dürüstlük Katılımcılığı, gelişimi teşvik eden yapımızla tüketicilerden aldığımız siparişin niceliğini bakılmaksızın titizlikle değerlendirilmesi. İnsana, doğaya ve çevreye saygı.